Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

Biz profesyonel bir tedarikçi ve Çin'de makul fiyat ile yüksek kaliteli kauçuk ve plastik ürünlerin ihracatçısı vardır. Makul ve rekabetçi fiyatlarla profesyonel ürünler ve hizmetler ile kauçuk ve plastik ürünler her türlü kaynağı yardımcı olabilir. Biz tasarım, üretim ve silikon ürünleri, poliüretan ürünleri, PTFE ürünleri, kauçuk montajları, kauçuk levhalar, plastik ürünler vb yanı sıra diğer standart dışı özellikleri çeşitli alıcının isteğine ve çizimlere göre ihraç etmektedir. Endüstriyel mühür, kimya, mühendislik, mekanik, elektronik, otomobil, inşaat, ilaç vb. Alanlarda tedricen uyandırılan yeni talepleri ve pazarları karşılamak için ileri teknolojileri ve ürünleri yapıştırıyoruz ve geliştiriyoruz. Gelişmiş teknolojileri ve ekipmanları benimsiyoruz , Çin'de önde gelen ve mükemmel mühendisleri, kaynakları, teknoloji ve fabrikaları toplamaya, kontrol etmeye ve tutmaya çalışın. Alıcının farklı taleplerini karşılamak için farklı mal ve üretim teknolojisi yol haritalarını seçmenize yardımcı olabiliriz. Eğitimli çalışanlarımıza teşekkür eder, öngörülebilir bir gelecekte uluslararası pazarda kauçuk ve plastik ürünlerinde önemli tedarikçi ve ihracatçı olacağımıza inanıyoruz.

Bizim silikon kauçuk fabrikası yıllık 60.000 'den fazla ton üretim kapasitesi ile silikon kauçuk malzeme ve ürünlerin en büyük üretim merkezidir. Poliüretan fabrikamız Çin poliüretan endüstrisinde bilimsel araştırma organizasyonunun öncüsü ve öncüsüdür ve Çin'de her çeşit poliüretan malzeme ile PU sac, çubuk, tüp üretebilir. PTFE fabrikamız PTFE levha ve Çin'de PTFE hattı en büyük fabrika çubuk lider üreticisidir. Bizim kauçuk levha fabrikası realonable fiyat ile yüksek kaliteli kauçuk levha her türlü üretebilir kuzey Çin'de en iyi kalitedir. Gelişmiş elemanlarımız ve mühendislerimiz sürekli olarak birinci sınıf kalite, rekabetçi fiyat ve öneri sonrası hizmetleri sunmaktalar. Satış ağımız ve müşterilerimiz, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Okyanusya, Afrika, Orta Doğu ve dünyanın diğer bölgelerini kapsayan 50'den fazla ülkeye yayılmıştır.

Ürünlerimiz aralık esnek ve ticari standartlarda, ekonomi sınıfı ve Çin standardı ve diğer ülkelerin standardı ile birinci sınıf arasında değişen veya farklı istek ve çizimler altında alıcıdan. Aynı zamanda, Çinli olduğumuz ve çokça ürettiğimiz, satışı, satın alma ve ihracat tecrübeleriyle Çin pazarını bildiğimiz için, diğer istek mallarına göre kendi taleplerine göre müşterilerimize yardımcı oluyoruz, çok uygun ve müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz diğer Çinli üretici ve fabrika ile bağlantı kurun. Yukarıdaki tüm ürünler, müşterilerimizin spesifik taleplerini en iyi şekilde karşılamak için birden fazla spesifikasyonda tedarik edilmektedir.

Daha iyi geliştirmek ve mal ve hizmetlerimizi tüm müşterilerimize sunmak için, "SANHE BESTRUBBER IMPORT & EXPORT CO." Şirketinin yeni kardeş şirketini kurduk ve tescil ettik. 11 Haziran 2009'da bize doğrudan Çin'deki tüm ithalat ve ihracat programlarını yönetmemize yardımcı oluruz.

Dünya çapında ithalatçılar, toptancılar, distribütörler fabrikalarımızı ziyaret edebilir ve uzun vadeli ortaklığı tartışabilir. Zarif yorumlarınız, bize dünyadaki en büyük tedarikçi ve ihracatçı olmaya iten yeni motivasyonumuz ve teşviklerimiz olacaktır. Hizmet anlayışımız "MÜKEMMELLİK KALİTESİ SINCERE HİZMETİ" dir. En iyi ideal iş ortağınız ve güvenilir dostumuz olacağımızı umuyoruz! Amacımız, gerçek ve potansiyel müşterilerimizin arkadaşları haline geliyor ve arkadaşlarımız dünyanın her yerinde bulunabiliyor!

Geçmiş

Biz profesyonel bir tedarikçi ve kauçuk ve Çin'de plastik ürünlerin ihracatçısı vardır.

En iyi fiyat ve yüksek kalite ile aşağıdaki ürünleri tedarik etmemize yardımcı olabiliriz.

Silikon Kauçuk Ürünleri,

Poliüretan Ürünler,

PTFE Ürünleri,

Kauçuk Sapanlar,

Lastik levha,

Plastik Ürünler,

Daha fazla ürün bilgisi öğrenmek için,

Pls bize bağlanın ve web sitemizi ziyaret edin,

Hizmet

Biz profesyonel bir tedarikçi ve kauçuk ve Çin'de plastik ürünlerin ihracatçısı vardır.

En iyi fiyat ve yüksek kalite ile aşağıdaki ürünleri tedarik etmemize yardımcı olabiliriz.

Silikon Kauçuk Ürünleri,

Poliüretan Ürünler,

PTFE Ürünleri,

Kauçuk Sapanlar,

Lastik levha,

Plastik Ürünler,

Daha fazla ürün bilgisi öğrenmek için,

Pls bize bağlanın ve www.3Arubber.com web sitemizi ziyaret edin

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Shiguo Han
Tel : 0086 13930664330
Faks : 0086-316-3216681
Kalan karakter(20/3000)