Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ oil gasket ] eşleşme 176 Ürünler.
Gıda Sınıfı Silikon Yıkayıcılar, Silikon Kauçuk Conta O Halkası Sızdırmazlık İçin
| Malzeme: | % 100 bakire silikon |
|---|---|
| Kalite: | kokusuz yiyecek cinsi |
| Renk: | saydam, koyu kırmızı, turuncu, siyah, süt beyaz |
Gıda Sınıfı Kapalı Hücre Silikon Kauçuk Rondelalar Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Silikon Köpük Conta
| Malzeme: | silikon sünger |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, beyaz, siyah, beyaz, gri |
| Hücre: | hücreyi kapat |
7.0mm Kalınlığı Kimyasal Dirençli PTFE Dikiş Tepesi, Zorlu Dikiş Çevreleri için Mükemmel Korozyona Direnci
| Kalınlık: | 1.5-7.0mm |
|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 8MPA |
| Başvuru: | Sızdırmazlık |
Özel Boyutlu Gıda Kaliteli Silikon Çamaşırları ve Kapalı Hücreli Silikon Köpük Doluğu
| Malzeme: | silikon sünger |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, beyaz, siyah, beyaz, gri |
| Hücre: | hücreyi kapat |
Endüstriyel Sınıf RoHS Sertifikalı Pürüzsüz Yüzeyli Silikon Kauçuk Rondelalar ve Contalar
| Malzeme: | silikon sünger |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, beyaz, siyah, beyaz, gri |
| Hücre: | hücreyi kapat |
100% Virgin Silikon O Ring / Beyaz Silikon Kauçuk Contalar Akaryakıt Direnci
| Malzeme: | silikon sünger |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, beyaz, siyah, beyaz, gri |
| Hücre: | hücreyi kapat |
Mekanik mühürleme uygulamaları için uygun 8Mpa germe dayanıklılığı olan Beyaz PTFE Dikiş Teyp
| Sıcaklık Aralığı: | -168°C ~ +280°C(maksimum +315°C) |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.5-7.0mm |
| Malzeme: | PTFE |
%100 Bakire Silikon Kauçuk Rondelalar, UV Direnci ve Kapalı Hücreli Silikon Köpük Conta
| Malzeme: | silikon sünger |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, beyaz, siyah, beyaz, gri |
| Hücre: | hücreyi kapat |
Endüstriyel Kalite Yüksek Sıcaklığa Dirençli Silikon Süngü Plaketi Özel Boyutlu
| Malzeme: | %100 bakire silikon |
|---|---|
| Kalite: | Endüstriyel Sınıf, Gıda sınıfı |
| Renk: | saydam, siyah, koyu kırmızı, süt beyazı, mavi, gri |
% 100 bakire silikon kauçuk yıkayıcı, silikon mühür, silikon parçalar, kapalı hücre silikon köpük dikiş
| Malzeme: | silikon sünger |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, beyaz, siyah, beyaz, gri |
| Hücre: | hücreyi kapat |

