Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ ptfe packing material ] eşleşme 156 Ürünler.
Gıda sınıfı PTFE conta bantı, endüstriyel mühürleme için korozyona dayanıklı ve yüksek sıcaklığa dayanıklı
| Malzeme: | saf PTFE dispersiyon reçinesi |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kalite: | Gıda sınıfı |
Endüstriyel Uygulamalar için 20-30Mpa Çekme Mukavemetine ve -180°C ila +260°C Sıcaklık Direncine Sahip Bakir PTFE Levha
| Malzeme: | bakire PTFE |
|---|---|
| Kalite: | Prim sınıfı |
| Renk: | Beyaz, Siyah |
Endüstriyel Uygulamalar için 20Mpa Çekme Mukavemetli Beyaz %100 Bakir PTFE Boru
| Malzeme: | %100 işlenmemiş PTFE malzeme |
|---|---|
| Üretildi: | kalıplanmış |
| Kalite: | Endüstriyel Sınıf, Gıda sınıfı |
Oluklu Kağıt Ekipmanları %25 Cam Elyaf Ptfe Pad
| Malzeme: | PTFE+%25 cam elyafı |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Boyut: | gümrüklü |
Id1mm X Od2mm X 100m Yüksek sıcaklık için Beyaz PTFE hortumu
| Çap: | 0,5 mm-25 mm |
|---|---|
| Boyut: | ID1mm X Dış2mm X 100m |
| Çekme Dayanımı: | 2.500-4.000 psi |
Özelleştirilebilir yapışkan olmayan PTFE kesicisi yastığı Mükemmel kimyasal ve aşınma direnci
| UV Dayanımı: | Harika |
|---|---|
| Yapışmaz: | Evet |
| Yırtılma Direnci: | İyi |
PTFE cam lif kesicisi, hassas kesim için dikdörtgen şeklinde
| şekil: | Çizim Olarak Dikdörtgen |
|---|---|
| Boyut: | Özelleştirilebilir |
| Sıcaklık Dayanımı: | 260°C'ye kadar |
Beyaz PTFE cam lif kesicinin yırtılma direnci 260C'ye kadar
| Kalınlık: | Standart, Özel Kabul Ediyorum |
|---|---|
| Isı İletkenliği: | Düşük |
| UV Dayanımı: | Harika |
Beyaz PTFE Örgü 10x10mm Temizlemesi Kolay Evet
| Kimyasal Direnç: | Harika |
|---|---|
| Malzeme: | PTFE |
| Bağlantı: | boğa eklemi, spiral ve tokmağı |
Mekanik mühürleme uygulamaları için uygun 8Mpa germe dayanıklılığı olan Beyaz PTFE Dikiş Teyp
| Sıcaklık Aralığı: | -168°C ~ +280°C(maksimum +315°C) |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.5-7.0mm |
| Malzeme: | PTFE |

