Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ ptfe tube ] eşleşme 29 Ürünler.
Endüstriyel uygulamalar için mükemmel kimyasal direnç ve yüksek esnekliğe sahip yanmaz PTFE boruları
| Uv Direnci: | Harika |
|---|---|
| Toksik olmayan: | Evet |
| Çekme Dayanımı: | Yüksek |
Zehirli olmayan PTFE tüpleri Kimyasal işleme karşı mükemmel aşınma direnci
| Yüzey: | Düz |
|---|---|
| Boyut: | ID1mm X Dış2mm X 100m |
| toksik olmayan: | Evet |
90 Shore A Sertlikli 30Mpa Şeffaf PTFE Boru Id1mm X Od200m X 100m
| Malzeme: | %100 bakire TPU |
|---|---|
| Renk: | Net renk |
| Sertlik: | 90 kıyı bir |
Id1mm X Od2mm X 100m Yüksek sıcaklık için Beyaz PTFE hortumu
| Çap: | 0,5 mm-25 mm |
|---|---|
| Boyut: | ID1mm X Dış2mm X 100m |
| Çekme Dayanımı: | 2.500-4.000 psi |
Yüksek Tensile Gücü PTFE hortumu 90 Shore A Yüksek basınç için
| Yüzey: | Düz |
|---|---|
| Yanmaz: | Evet |
| Üretildi: | Ekstrüde |
Yüksek sıcaklık ortamları için mükemmel UV Direnci PTFE hortumu 0,5 mm 50 mm Çap aralığı
| Hisse senetleri: | Evet |
|---|---|
| Sertlik: | 90 kıyı bir |
| ESNEKLİK: | Yüksek |
90 kıyı Bir Sertlik PU Tüp / 100% Bakire TPU Temizle PU Hortum Id1mm X Od200m X 100 m
| Malzeme: | %100 bakire TPU |
|---|---|
| Renk: | Net renk |
| Sertlik: | 90 kıyı bir |
Mükemmel UV Direnci Teflon hortumu yüksek sıcaklık uygulamaları için 1mm X 2mm X 100m
| Aşınma Direnci: | Harika |
|---|---|
| Boyut: | ID1mm X Dış2mm X 100m |
| Yanmaz: | Evet |
Premium Sınıf Malzemesi PTFE Hortum 20Mpa, PTFE PTFE Boru
| Malzeme: | %100 işlenmemiş PTFE malzeme |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah |
| Gerilme mukavemeti: | 20-30Mpa |

