Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ rubber oil seal ] eşleşme 198 Ürünler.
4 - 16Mpa İnşaat Endüstriyel NBR Kauçuk Kaplama Rulosu, Siyah Kauçuk Levha
| Gerilme mukavemeti: | 4-16MPA |
|---|---|
| Sertlik: | 40-80 |
| Uzama: | %250-%380 |
FKM FKM Florür Kordonu, Asit Direnci ile Endüstriyel Conta için Özelleştirin
| Malzeme: | bakir FKM, flor kauçuk |
|---|---|
| Renk: | siyah kahverengi |
| Kalite: | kokusuz gıda sınıfı |
%100 Yeni Silikon Kauçuktan Üretilmiş, 7.5-12Mpa Çekme Dayanımına Sahip, Küçük Gıda Sınıfı Silikon Rondelalar
| Boyut: | Buye'nin Çizimine veya Örneğine Göre |
|---|---|
| OEM BOYUTU: | kabul edildi |
| Renk: | alıcı tarafından herhangi bir renk |
Endüstriyel Gıdalar için Silikon Kauçuk Yaprak Tıbbi Sınıf Yüksek Yıkım Direnci Yumuşak Yüzey Özel Boyut 100% Virgin HTV Silikon Materia
| Yüzey: | Pürüzsüz, Mat, Ölçü Kumaşı |
|---|---|
| Malzeme: | %100 İşlenmemiş Silikon Kauçuk |
| Kalite: | kokusuz yemek notu |
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha 1m-20m Uzunluk, -60°C ila +320°C
| Sıcaklık aralığı: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Sokmak: | 1PLY Cam Elyaf veya Aramid Kumaşı Güçlendirin |
| Gözyaşı gücü: | 20-25 N/mm |
0.5mm-10mm Thick High Temperature Rubber Sheet with -60°C~+320°C Range and 1m-2m Width for Industrial Applications
| Sıcaklık aralığı: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.5mm-10mm |
| Başvuru: | Her Türlü Kauçuk Conta, Kauçuk Conta veya Ahşap PVC Vakumlu Laminasyon Makinesi, Çelik Kapı Vakumlu |
İnşaat Makineleri için Basınç Sıcaklık Direnci ve Standart Boyutlu OEM Özel Ekskavatör O-Ring Conta Kiti
| Bakım: | Düşük |
|---|---|
| Montaj: | Harici |
| Alt Renk: | Siyah |
% 100 bakire silikon kauçuk yıkayıcı, silikon mühür, silikon parçalar, kapalı hücre silikon köpük dikiş
| Malzeme: | silikon sünger |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, beyaz, siyah, beyaz, gri |
| Hücre: | hücreyi kapat |
BHS Mikser Yedek Parçaları: Senkron Kaplin Esnek Bağlantı ve Ana Tahrik Kauçuk Blok
| Boyut: | standart boyut1 ve boyut2 |
|---|---|
| Çekme mukavemeti: | 25 MPa |
| Renk: | Siyah |
Siyah, Kahverengi Silikon Kauçuk Yıkayıcılar 8 - 12Mpa / Kauçuk veya NBR O Halkası
| Malzeme: | NBR (Buna-N, Nitril), FKM (FKM), Silikon (VMQ), HNBR, FFKM, EPDM |
|---|---|
| Renk: | siyah, kahverengi vb. |
| Tip: | her türlü O halkası |

