Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ silicone rubber seals ] eşleşme 204 Ürünler.
Silikon Kauçuk Levha 0.5mm-50mm Kalınlık -60°C ila 260°C
| Yaşlanma direnci: | Harika |
|---|---|
| Gözyaşı gücü: | 13-25 N/mm |
| Özgül ağırlık: | 1,2-1,25 gr/cm3 |
Sentetik Kauçuk Hidrolik Jack Seal 3A2005 Yüksek ve Düşük Basınçlı Sızdırma için Model
| Malzeme: | sentetik kauçuk |
|---|---|
| modeli: | 3A2005 |
| İsim: | Hidrolik Kriko Contası Hidrolik Dowty Seal |
Endüstriyel Uygulamalar için Yüksek Tensile Gücü Silikon Kauçuk Yaprak
| İsim: | Silikon Kauçuk Levha |
|---|---|
| Uzama: | %200-400 |
| Kalınlık: | 0.5mm-50mm |
Endüstriyel uygulamalar için Ul94-V0 derecelendirmesi ile yüksek sertlik 2 mm kalınlığında silikon kauçuk levhası
| Sıcaklık aralığı: | -60 ℃ -300 ℃ |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| Sertlik: | 20-80 Sahil A |
Endüstriyel ve gıda uygulamaları için özel kalınlıkta esnek ve dayanıklı silikon kauçuk levhası
| Malzeme: | %100 bakire silikon |
|---|---|
| Kalite: | Gıda sınıfı |
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı |
Endüstriyel Uygulamalara Yönelik Aşırı Sıcaklıklara ve Kimyasallara Dayanıklı Esnek Silikon Kauçuk Levha
| Ozon Direnci: | Harika |
|---|---|
| Yaşlanma Direnci: | Harika |
| Kalınlık: | 1.0mm-6.0mm |
Mükemmel Yaşlanma Direncine ve Yüksek Yırtılma Mukavemetine Sahip Sıcaklığa Dayanıklı Silikon Kauçuk Levha
| Yaşlanma Direnci: | Harika |
|---|---|
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
| Çekme Dayanımı: | 7,5-12,0Mpa |
26-42N/mm yırtma dayanıklılığı olan silikon kauçuk levhası 2 mm
| Sıcaklık Aralığı: | -60°C - +260°C(an 300°C) |
|---|---|
| Yırtılma Dayanımı: | 26-42N/mm |
| Özgül Ağırlık: | 1,25-1,50g/cm3 |
Sızdırmazlık Uygulamaları İçin 7.5-9.8Mpa Çekme Mukavemetine ve -60°C ila +250°C Sıcaklık Aralığına Sahip 20mm Silikon Kauçuk Pul
| Sıcaklık Aralığı: | -60°C - +250°C |
|---|---|
| Ürün Adı: | Silikon Conta, Silikon Halka, Silikon Rondela |
| Yırtılma Dayanımı: | 26-42N/mm |
Kırmızı Renkli O Ring Conta Takımı / Küçük O Ring Kit Virgin Silikon Malzemesi
| Malzeme: | Bakire Silikon |
|---|---|
| Renk: | yarı saydam, kırmızı |
| Sertlik: | 60, 70 kıyı A |

