Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
Borular için Korozyon Direnci ve Yüksek Sıcaklık Direnci ile Gıda Sınıfı PTFE Conta Bandı
Ürün ayrıntıları
| Malzeme | saf PTFE genişletme | ||
|---|---|---|---|
| Vurgulamak | ptfe mafsal conta bandı,ptfe mafsal contası |
||
Ürün Açıklaması
İyi Performanslı PTFE Gasketi Teyp, Boru Bağlantısı için PTFE Yapıştırıcı Teyp
PTFE mühürleme bantı, mükemmel yalıtım, asit direnci ve korozyon direnci özelliklerine sahip saf genişletilmiş PTFE'den yapılmıştır.Bu, mühürleme için ideal bir malzemedir ve inşaat alanında yaygın olarak kullanılır, endüstriyel, kimyasal endüstri ve diğer alanlarda, özellikle uzun süreli kullanım için boru bağlama sistemlerinde.
PTFE mühürleme bandının özellikleri
| Malzeme | Saf PTFE genişlet |
|---|---|
| Renk | Beyaz, kırmızı, yeşil, mavi vb. |
| Çekim Gücü | ≥ 8 MPa |
| Uzunluk | % 25 |
| Çalışma Baskısı | 150-250 kg/cm2 |
| yoğunluk | 0.15-0.35 g/cm3 |
| Isı Direnci | +250°C |
| Soğuk Direnci | -190°C |
| Genişliği | 3-100 mm |
| Uzunluk | 5-50 m |
| Kalınlığı | 0.075-0.2 mm |
| İç paketleme | 10 adet, şeffaf küçültücü folyoya veya küçük kutuya sarılmıştır. |
| Dış Paketleme | 100-250 spool/karton, 4 karton/master karton veya müşterinin isteğine göre |
OEM siparişleri hoş geldin.
PTFE yapıştırıcı bant özellikleri
| Malzeme | İnce cam lif katmanı çift PTFE |
|---|---|
| Renk | Kahverengi, siyah, bej, beyaz |
| Yapıştırıcı | Tek tarafta uygulanır |
| Kalınlığı | 0.1-0.3 mm |
| Genişliği | 0.01-1.2 m |
| Uzunluk | 10-50 m |
Soruşturma yaparken lütfen boyutu ve miktarını onaylayın.
Önerilen Ürünler

