Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ solid plastic rods ] eşleşme 45 Ürünler.
Endüstriyel mühür için 6 fit uzunluğunda beyaz PP çubuk
| Malzeme: | %100 işlenmemiş PP malzeme |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Gri, Siyah |
| Üretmek: | çıkarmak |
Naylon Plastik Çubuk 6 feet Uzunluk 1/4 inç Diametre 80°C Sıcaklık Deflection
| Çalışma Sıcaklığı: | -30°C - +165°C |
|---|---|
| Isı sapma sıcaklığı: | 80 ° C |
| Kalıp Büzülmesi: | %2,5 - %2,8 |
Yüksek Voltaj ve R110-120M91-M88 Sertlik Performansı için Yumuşak Yüzey Nylon Plastik Çubuk
| Çalışma Sıcaklığı: | -30°C - +165°C |
|---|---|
| Kalıp Büzülmesi: | %2,5 - %2,8 |
| Isı sapma sıcaklığı: | 80 ° C |
Birinci Sınıf Pürüzsüz Yüzeyli Naylon Plastik Çubuk, Sertlik 55+ / - 5 Kıyı D
| Malzeme: | %100 işlenmemiş PTFE malzeme |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah |
| Gerilme mukavemeti: | 20-30Mpa |
Yüksek Performanslı 80 MPa Çekim Gücü R110-120M91-M88 Sertliği ile UV Dirençli Naylon Plastik Çubuk
| Sıkıştırma Seti: | <%10(22s*70°C) |
|---|---|
| yüzey: | pürüzsüz/pürüzsüz |
| Yoğunluk: | 1,15 gr/cm3 |
Endüstriyel Uygulamalar için Yüksek Çekme Mukavemetli ve Mükemmel Boyutsal Kararlılığa Sahip Aşınma Dirençli POM Çubuk
| Malzeme: | %100 işlenmemiş POM malzemesi |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah |
| Çekme Dayanımı: | 62Mpa |
120°C Çalışma Sıcaklığına Sahip, 300-500mm Uzunluğunda ve Korozyona Dayanıklı Özelliklere Sahip Sarı Poliüretan Çubuk
| Malzeme: | %100 işlenmemiş polieter, polyester |
|---|---|
| Renk: | sarı, kahverengi, siyah, kırmızı |
| Akron Aşınma Kaybı: | <0,05cm3/1,61km |
Elektrikli Bileşenler için Pürüzsüz Yüzeyli ve 10kv Anma Gerilimli İyi Yalıtımlı Fenolik Pamuk Çubuk
| Malzeme: | fenolik+pamuk |
|---|---|
| Renk: | kahverengi, turuncu, siyah |
| Yüzey: | Düz |
Yüksek performanslı fenol reçine çubuğu, 10KV kırılma voltajı, B sınıfı 130 ısıya dayanıklı ve elektrik yalıtımı için 90-110Mpa bükme gücü
| Malzeme: | fenolik reçine + pamuklu kumaş veya kağıt |
|---|---|
| Renk: | kahverengi, bej, sarı, kırmızı |
| Yüzey: | Düz |
1-2m Uzunlukta HDPE Çubuğu OD 10-400mm % 100 bakire HDPE malzemesinden yapılmıştır
| Malzeme: | %100 işlenmemiş HDPE malzeme |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah |
| Çekme Dayanımı: | 23Mpa |

