Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ solid plastic rods ] eşleşme 45 Ürünler.
Presicion Plastik Dişli Parçaları POM, naylon, PE, PVC, PP Malzeme Tarafından Yapılmıştır
| Malzeme: | her türlü POM, naylon, PE, PVC vb. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Gri, Siyah |
| Üretmek: | CNC Makinesi |
Diametresi 5-300mm X Uzunluğu 1000mm Naylon Polimer Çubuk Kalıplandırma Kısaltma 2.5%-2.8%
| Çekme Dayanımı: | 12.000 psi |
|---|---|
| Sertlik: | R110-120M91-M88 |
| Nominal Gerilim: | 10kv |
10kv Nylon Polyamide Çubuk Enlem-5-300mm X Uzunluk1000mm Yüksek Voltaj Uygulamaları için
| Gerilme mukavemeti: | 80 MPa |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | 120°C'den az |
| Şekil: | Çubuk |
90Mpa germe dayanıklılığı ve 155Mpa bükme dayanıklılığı olan Virgin Nylon PA6 PA66 levhası
| Malzeme: | işlenmemiş naylon PA6, PA66 |
|---|---|
| Renk: | beyaz, mavi, siyah vb. |
| Yüzey: | pürüzsüz/pürüzsüz |
Yüksek germe dayanıklılığı ve 120 °C çalışma sıcaklığı olan giyim dayanıklı ekstrüzyonlu poliüretan hortumu
| Malzeme: | bakire polyester, polieter veya TPU |
|---|---|
| Renk: | açık sarı, şeffaf, turuncu, kırmızı, mavi, siyah |
| Yüzey: | pürüzsüz/pürüzsüz |
Yüksek Güçlü Naylon Çubuk, 80 MPa Çekim Gücü, 50 KJ/m2 Darbe Gücü ve Endüstriyel Kullanım için UV Direnci
| Sertlik: | R110-120M91-M88 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 80 MPa |
| Sıkıştırma Seti: | <%10(22s*70°C) |
Yüksek Çekim Gücü 80 MPa Nylon Polyamide Çubuk 120°C'den Az Çevre için
| Sıkıştırma Seti: | <%10(22s*70°C) |
|---|---|
| Yüzey: | pürüzsüz/pürüzsüz |
| Yoğunluk: | 1,15 gr/cm3 |
10kv Nylon Polimer Çubuk Yüksek Voltajlı Çevre için Mükemmel Çözüm
| Yüzey: | pürüzsüz/pürüzsüz |
|---|---|
| UV Dayanımı: | İyi |
| Çalışma Sıcaklığı: | 120°C'den az |
Beyaz Gri Siyah Renklerde Korozyon Önleyici Özelliğe Sahip ve 52Mpa Çekme Dayanımlı Bakir PVC Çubuk
| Malzeme: | bakire PVC |
|---|---|
| Renk: | beyaz, gri, siyah vb. |
| Yüzey: | Düz |
120°C Çalışma Sıcaklığına Sahip ROHS Standart Naylon Plastik Çubuk, Ø10-300mm Dış Çap ve 300-500mm Uzunluk
| Malzeme: | %100 işlenmemiş polieter, polyester |
|---|---|
| Renk: | sarı, kahverengi, siyah, kırmızı |
| Akron Aşınma Kaybı: | <0,05cm3/1,61km |

