Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 292 Ürünler.
HDPE Plastik Yaprak 1-50m Uzunluk, UV ve Çizik Direnci
| UV direnci: | Evet |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-50m |
| Üretmek: | çıkarmak |
Yüksek Voltajlı Renkli Fenol Yaprak
| Malzeme: | fenolik+pamuk |
|---|---|
| Renk: | kahverengi, turuncu, siyah |
| Yüzey: | Düz |
% 100 Virgin Naylon PA6 Malzemesi ile Renkli Plastik Levha Dökme veya Verme
| Malzeme: | %100 bakire naylon PA6 malzeme |
|---|---|
| Renk: | fildişi, mavi, siyah, yeşil |
| Gerilme mukavemeti: | 90MPa |
70shore A Renkli Plastik Sac Genişletme PTFE Sayfası İlaç, Kimyasal olarak
| Malzeme: | PTFE'yi genişletin |
|---|---|
| Kalite: | Kokusuz Gıda Derecesi |
| Renk: | Beyaz |
Kahverengi PTFE Paketleme Kılavuzu Şerit Bant (GST), Kalınlık 0.8mm, 1.0mm, 1.5mm
| Malzeme: | %60PTFE+%40 bronz |
|---|---|
| Renk: | kahverengi, yeşil |
| Çalışma sıcaklığı: | -60°C-+260°C |
155KN / M 95 Kıyısı Renkli Polyurethane Yaprak, PU Yaprak
| Malzeme: | polieter veya polyesterin bakire CPU'su |
|---|---|
| Yoğunluk: | 1,15-1,25 gr/cm3 |
| Renk: | açık sarı, siyah, kırmızı, kahverengi, beyaz, mavi, yeşil vb. |
Özel Boyutlu Gıda Sınıfı Silikon Yıkayıcılar, Kapalı Hücreli Silikon Köpük Contası
| Malzeme: | silikon sünger |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, beyaz, siyah, beyaz, gri |
| Hücre: | hücreyi kapat |
Virgin PVC Plastik Çubuk Karşıtı - Beyaz Gri Siyah Renkli Korozyon
| Malzeme: | bakire PVC |
|---|---|
| Renk: | beyaz, gri, siyah vb. |
| Yüzey: | Düz |
Anti-Su PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş Sayfası, Alev Dayanıklı Kumaş
| Malzeme: | silikon+cam elyafı+silikon |
|---|---|
| Renk: | Koyu Kırmızı |
| çalışma sıcaklığı: | maksimum 260°C |
Presicion Plastik Dişli Parçaları POM, naylon, PE, PVC, PP Malzeme Tarafından Yapılmıştır
| Malzeme: | her türlü POM, naylon, PE, PVC vb. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Gri, Siyah |
| Üretmek: | CNC Makinesi |

