Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 286 Ürünler.
400%-650% Uzun süreli aşınma dayanıklılığı için uzantılı endüstriyel kauçuk levhası
| yoğunluk: | 1,25 gr/cm3 |
|---|---|
| Çekim Gücü: | 8-55Mpa |
| Ürün Kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
350% uzunluklu endüstriyel kauçuk levhası, düz yüzey 1.0-20m uzunluğunda
| Ürün Kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Genişliği: | 0.1-2.0m |
| Kimyasal Direnci: | Harika. |
1Mükemmel yaşlanma direnci ile endüstriyel kauçuk levhası -35°C 85°C
| ekleme: | 1-3PLY pamuk, polyester, EP kumaş veya tel örgü SS201, SS304, SS316'yı güçlendirin ve ekleyin |
|---|---|
| Kimyasal Direnci: | Harika. |
| Yaşlanma Direnci: | Harika. |
Mükemmel yaşlanma direnci için 350% uzunluklu endüstriyel kauçuk levhası 0.1-2.0m genişlik
| ozon direnci: | Harika. |
|---|---|
| Renk: | Siyah, kırmızı, beyaz, gri vb. |
| Malzeme: | Bakir hipalon veya hipalon+EPDM |
Yumuşak yüzeyli endüstriyel kauçuk levhası 1-3PLY pamuk ekimi ve siyah yalıtımla
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C - +100°C |
|---|---|
| Genişliği: | 0,1-3,6 m |
| Kalınlığı: | 0,5-100,0 mm |
1Yüksek Elastikite Çarpışma Uygulamaları için.25g/cm3 yoğunluklu Endüstriyel Kauçuk Yaprak
| Ürün Adı: | Kimyasal Dirençli PU Örümcek Pu Element Yeşil |
|---|---|
| Esneklik etkisi: | >25% |
| Renk: | Sarı, Kırmızı, Mor, Yeşil, Siyah, Bej vb. |
60 Sertlik 20mm Endüstriyel Kauçuk Levha Hava Direnci Mükemmel
| Renk: | siyah, beyaz, kahverengi, bej, kırmızı, yeşil vb. |
|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 8.0Mpa |
| Uzunluk: | 10, 20, 30, 50m |
70-98Hızlanmayı Emmek ve Yüksek Yağ Direnci İçin Endüstriyel Bir Kauçuk Yaprak
| Direnç Giymek: | 0.01-0.10cm3/1.61km |
|---|---|
| Oksijen ve Ozona Dayanıklılık: | İyi |
| Düşük sıcaklık performansı: | İyi |
NBR Kauçuk Levha NBR Levha NBR Ruloları NBR Conta NBR Yıkayıcı Endüstriyel Kauçuk Levha
| Malzeme: | Bakire NBR Kauçuk |
|---|---|
| Renk: | Siyah, beyaz |
| Yüzey: | Pürüzsüz, Mat, Gösterim |
Kalınlığı 0.5-100.0mm Endüstriyel kauçuk levhası Mükemmel ozon direnci
| Genişlik: | 1.0-20m |
|---|---|
| uzama: | %170 - %760 |
| Sıcaklık aralığı: | -35°C - +85°C |

