Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 304 Ürünler.
Gıda sınıfı PTFE dikiş bantı, endüstriyel mühürleme için pürüzsüz yüzey ve yüksek sıcaklığa dayanıklı
| Malzeme: | saf PTFE dispersiyon reçinesi |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kalite: | Gıda sınıfı |
Gıda sınıfı PTFE conta bantı endüstriyel mühürleme için 30-70 Shore A sertliği ve 8Mpa germe dayanıklılığı ile
| Malzeme: | saf PTFE dispersiyon reçinesi |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kalite: | Gıda Sınıfı |
Endüstriyel mühür için tek taraflı yapıştırıcı ile beyaz renkli gıda sınıfı PTFE conta bantı
| Malzeme: | saf PTFE dispersiyon reçinesi |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kalite: | Gıda Sınıfı |
Gıda sınıfı PTFE conta bantı, endüstriyel mühürleme için korozyona dayanıklı ve yüksek sıcaklığa dayanıklı
| Malzeme: | saf PTFE dispersiyon reçinesi |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kalite: | Gıda Sınıfı |
Çifte baskı yüzeyi için mükemmel kimyasal dayanıklılık ve Hipalon kumaşı
| Kalınlık: | 0,5-100,0 mm |
|---|---|
| Malzeme: | Bakir hipalon veya hipalon+EPDM |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Ağır Hizmet Uygulamaları için Mükemmel Titreşim Emme Özelliğine Sahip Kimyasallara Dayanıklı PU Örümcek
| Yüzey: | Düz |
|---|---|
| Radyasyon direnci: | Yüksek enerji radyasyonuna oldukça dirençli |
| Direnç Giymek: | 0.01-0.10cm3/1.61km |
200% - 320% Kırılma sırasında uzatma Aşırı sıcaklıklar için PTFE kaplı cam lif kumaşı
| Bağlantı: | Boğa Burun Jont, Timsah Eklemi |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Yüksek sıcaklığa dayanıklı |
| Özellik: | Yapışmaz, Gıda Sınıfı, Isıya Dayanıklı |
Kırmızı Kapalı Hücre Silikon Isıtıcı Ped 220-240V 350W, 220°C'ye Kadar Homojen Isıtma İçin
| Malzeme: | Silikon Kauçuk |
|---|---|
| Gerilim: | 220-240V |
| Kablo: | 4 çekirdek × 0,5 m uzunluk |
Customized Size Food Grade Silicone Washers and Close Cell Silicone Foam Gasket
| Malzeme: | silikon sünger |
|---|---|
| Renk: | kırmızı, beyaz, siyah, beyaz, gri |
| Hücre: | hücreyi kapat |
Bakalit Yalıtım Pamuk Çubuk / Kahverengi Fenolik Çubuk 1.25-1.40g / Cm3 Yoğunluk
| Renk: | kahverengi, turuncu, siyah |
|---|---|
| Yüzey: | Düz |
| Malzeme: | fenolik+pamuk |

