Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ silicone rubber gasket ] eşleşme 204 Ürünler.
Gıda kalitesi kahverengi silikon kauçuk kablo, yüksek germe dayanıklılığı ve kokusuz, mühürleme uygulamaları için
| Malzeme: | bakire FKM,unkauçuk |
|---|---|
| Renk: | siyah, kahverengi |
| Kalite: | kokulu gıda sınıfı |
TPU malzemesi Silikon kauçuk çamaşır makineleri ve endüstriyel mühürleme için 90 Şore A sertliği ile KDAS Polyurethane Piston Dükkanı
| Malzeme: | TPU malzemesi |
|---|---|
| Renk: | Mavi+Siyah |
| Tip: | KDAS |
Yüksek Darbe Dirençli Standart Boyutlu UN Silikon Kauçuk Rondelalar, 90 Shore A Sertlikte Poliüretan Yağ Keçesi
| Malzeme: | yüksek kaliteli TPU malzemesi |
|---|---|
| Renk: | mavi, kırmızı, yeşil |
| Tip: | BM, BM |
Yüksek Aşınma Dirençli Silikon Kauçuk Rondelalar ve Mükemmel Sızdırmazlık Performansı ve Mükemmel Dayanıklılığa Sahip DKBI/DKB Yağ Keçesi
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Dudak: | PU Dudak veya NBR Dudak |
| Tip: | DLI |
TC SC Tipi FKM NBR Yağ Keçesi Yüksek Sıcaklık ve Yağ Direncine Sahip Silikon Kauçuk Rondelalar
| Başvuru: | endüstriyel yağ keçesi için |
|---|---|
| Malzeme: | çelik+NBR ,FKM |
| Tip: | TC/SC |
Yağ Silindir Silikon Kauçuk Yıkayıcılar OUY / IDI / ODI / UHS / UNS / UN Tipi
| Malzeme: | yüksek kaliteli TPU malzeme |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Türü: | OUY / IDI / ODI / UHS / UNS / BM vb. |
Silikon Kauçuk Pul 30-80 Shore A -60°C ila +260°C
| Ürün adı: | Silikon Kauçuk Yıkayıcılar |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -60°C ila +260°C |
| Sıkıştırma seti: | %30-60 |
Silikon Kauçuk Yaprak Yüksek Sıcaklık ve Kimyasal Direnci İçin Mükemmel Seçim
| Sıcaklık aralığı: | -60°C~+200°C |
|---|---|
| Gözyaşı gücü: | 20-30N/mm |
| Gerilme mukavemeti: | 3-6MPa |
Özel silikon kauçuk yıkayıcı 1 mm kalınlığı Gıda sınıfı FDA uyumlu
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Kalite: | kokusuz yemek notu |
| Renk: | yarı saydam, beyaz |
Endüstriyel Uygulamalar için Yüksek Tensile Gücü Silikon Kauçuk Yaprak
| İsim: | Silikon Kauçuk Levha |
|---|---|
| Uzama: | %200-400 |
| Kalınlık: | 0.5mm-50mm |

