Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ silicone rubber gasket ] eşleşme 204 Ürünler.
Gıda Sınıfı Silikon Kauçuk Levha 1-4mm Kalınlık, 7.5-12Mpa Çekme Dayanımı
| Malzeme: | %100 bakire silikon |
|---|---|
| Kalite: | gıda sınıfı |
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı |
Endüstriyel uygulamalar için Ul94-V0 derecelendirmesi ile yüksek sertlik 2 mm kalınlığında silikon kauçuk levhası
| Sıcaklık aralığı: | -60 ℃ -300 ℃ |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| Sertlik: | 20-80 Sahil A |
Endüstriyel Uygulamalara Yönelik Aşırı Sıcaklıklara ve Kimyasallara Dayanıklı Esnek Silikon Kauçuk Levha
| Ozon Direnci: | Harika |
|---|---|
| Yaşlanma Direnci: | Harika |
| Kalınlık: | 1.0mm-6.0mm |
Mükemmel yaşlanma direnci ve özelleştirilebilir kalınlığı olan yüksek sıcaklığa dayanıklı silikon kauçuk plaka
| Yırtılma Dayanımı: | 26-42N/mm |
|---|---|
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
| Malzeme: | Silikon Kauçuk |
Mükemmel Yaşlanma Direncine ve Yüksek Yırtılma Mukavemetine Sahip Sıcaklığa Dayanıklı Silikon Kauçuk Levha
| Yaşlanma Direnci: | Harika |
|---|---|
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
| Çekme Dayanımı: | 7,5-12,0Mpa |
26-42N/mm yırtma dayanıklılığı olan silikon kauçuk levhası 2 mm
| Sıcaklık Aralığı: | -60°C - +260°C(an 300°C) |
|---|---|
| Yırtılma Dayanımı: | 26-42N/mm |
| Özgül Ağırlık: | 1,25-1,50g/cm3 |
Endüstriyel ve gıda uygulamaları için özel kalınlıkta esnek ve dayanıklı silikon kauçuk levhası
| Malzeme: | %100 bakire silikon |
|---|---|
| Kalite: | Gıda sınıfı |
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı |
Mükemmel Ozon Direnci ve Geniş Sıcaklık Aralığına Sahip Yüksek Çekme Mukavemetli Silikon Kauçuk Levha
| Özgül Ağırlık: | 1.25g/cm3 |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon Kauçuk |
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi vb. |
Mükemmel Yaşlanma ve Ozon Direncine Sahip Yüksek Performanslı Silikon Kauçuk Levha, 1-50m Uzunluklarında Mevcuttur
| Uzunluk: | 1-50 m |
|---|---|
| Kalınlık: | 1 mm |
| Malzeme: | Silikon Kauçuk |
Gıda sınıfı silikon kauçuk levhası İyi mühürleme performansı Düşük/Yüksek sıcaklıklı yağ ortamları için uygundur
| Malzeme: | %100 bakire silikon |
|---|---|
| Kalite: | Gıda sınıfı |
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı |

