Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ silicone rubber gasket ] eşleşme 204 Ürünler.
Aşırı sıcaklık ortamları için ısıya dayanıklı silikon kauçuk plaka
| Kalınlık: | 0.2mm-50mm |
|---|---|
| Özgül Ağırlık: | 1.5g/cm3 |
| Sertlik: | 20-80 Sahil A |
Mükemmel Yaşlanma Direnci, Yüksek Sıcaklık Aralığı (-60°C ila +260°C) ve UL94-V0 Yanmazlık Derecesine Sahip Silikon Kauçuk Levha
| Sertlik: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon Kauçuk |
| Çekme Dayanımı: | 7,5-12,0Mpa |
Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Silikon Kauçuk Levha, Özelleştirilebilir Kalınlık ve Mükemmel Hava Direnci
| Çekme Dayanımı: | 7,5-12,0Mpa |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon Kauçuk |
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
Yiyecek Kaliteli Silikon Yıkayıcı 20-80 Kıyıya A Yüksek Sıcaklığa Dirençli
| Boyut: | Çeşitli boyutlar mevcut |
|---|---|
| OEM Boyutu: | kabul etmiş |
| Renk: | alıcı tarafından herhangi bir renk |
Silikon Kauçuk Levha 0.5mm-50mm Kalınlık -60°C ila 260°C
| Yaşlanma direnci: | Harika |
|---|---|
| Gözyaşı gücü: | 13-25 N/mm |
| Özgül ağırlık: | 1,2-1,25 gr/cm3 |
Endüstriyel mühürleme için yüksek sıcaklığa dayanıklı, özelleştirilebilir ısıya dayanıklı silikon kauçuk levhası
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi vb. |
|---|---|
| Sertlik: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
| Ozon Direnci: | Harika |
Mükemmel yaşlanma direnci ve özelleştirilebilir kalınlığı olan yüksek sıcaklığa dayanıklı silikon kauçuk plaka
| Uzunluk: | 1-50 m |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı: | -60°C - +260°C(an 300°C) |
| Sertlik: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
Gıda sınıfı silikon O yüzük seti 150pcs 60-70 Shore A
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Renk: | yarı saydam, kırmızı |
| Sertlik: | 60, 70 kıyı A |
Silikon Kauçuk Yaprakları, Sızdırma ve yalıtım uygulamaları için mükemmel bir malzeme
| Kalınlık: | 0.2mm-50mm |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| Gözyaşı gücü: | 25-50 N/mm |
Mükemmel yaşlanma direnci ve yüksek uzatma ile yüksek sıcaklığa dayanıklı silikon kauçuk plaka
| Özgül Ağırlık: | 1,25-1,50g/cm3 |
|---|---|
| Yaşlanma Direnci: | Harika |
| Uzunluk: | 1-50 m |

