Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 303 Ürünler.
Mükemmel Yaşlanma ve Ozon Direncine Sahip Yüksek Performanslı Silikon Kauçuk Levha, 1-50m Uzunluklarında Mevcuttur
| Uzunluk: | 1-50 m |
|---|---|
| Kalınlık: | 1 mm |
| Malzeme: | Silikon Kauçuk |
Silikon Kauçuk Yaprak 3 mm Kalınlığı 0.1-3.6m Genişliği 7.5-12.0Mpa Tensile
| Uzama: | %350 - %720 |
|---|---|
| Renk: | Yarı saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi vb. |
| Gözyaşı gücü: | 26-42 N/mm |
Silikon Kauçuk Yaprak 1-50m 26-42N/mm yırtma dayanıklılığı ile
| Yaşlanma direnci: | Harika |
|---|---|
| Gözyaşı gücü: | 26-42 N/mm |
| Sertlik: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5 kıyı A |
High Temperature Rubber Sheet with Tear Strength ≥25N/mm, 1m-2m Width, and Reinforced with 1PLY Glassfiber or Aramid Fabric
| Uzunluk: | 10m-20m |
|---|---|
| Başvuru: | Her Türlü Kauçuk Conta, Kauçuk Conta veya Ahşap PVC Vakumlu Laminasyon Makinesi, Çelik Kapı Vakumlu |
| Uzama: | ≥200 |
Kamyon Astarı, İçme Suyu Astarı için Kırmızı Endüstriyel Sakız Kauçuk Levha
| Gerilme mukavemeti: | 15-24Mpa |
|---|---|
| Sertlik: | 35-60 kıyı A |
| Uzama: | %500 - %740 |
Parlak Yüksek Çekme Mukavemeti Endüstriyel Nitril Kauçuk Levha, 1 - 6mm Kauçuk Levha
| Malzeme: | işlenmemiş nitril veya NBR/SBR |
|---|---|
| Kalite: | birinci sınıf, endüstriyel sınıf, ticari sınıf, gıda sınıfı |
| Renk: | siyah, beyaz, kırmızı, gri vb. |
4 - 16Mpa İnşaat Endüstriyel NBR Kauçuk Kaplama Rulosu, Siyah Kauçuk Levha
| Gerilme mukavemeti: | 4-16MPA |
|---|---|
| Sertlik: | 40-80 |
| Uzama: | %250-%380 |
Hypalon Kumaş Sayfası, Endüstriyel Neopren Kauçuk Levha Sarı, Gri, Kırmızı, Mavi
| Malzeme: | Hypalon+kumaş+neopren |
|---|---|
| Kalite: | Sanayi sınıfı |
| Renk: | kırmızı, siyah, beyaz, sarı, gri, mavi vb. |
10 Kıyısı Açık Silikon Kauçuk Yaprak 1.2mm x 330mm x 330mm
| Malzeme: | PET+sıvı silikon+PET |
|---|---|
| Sertlik: | 10 kıyı bir |
| Renk: | Net renk |
Endüstriyel uygulamalar için elektrik yalıtımı ve korozyona dirençli gıda sınıfı silikon kauçuk levhası
| Yüzey: | Gösterim Kumaşı veya Pürüzsüz |
|---|---|
| Güçlendirmek: | 1 katlı kumaş yerleştirin |
| Gerilme Dayanımı: | 7-12Mpa |

