Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 303 Ürünler.
Silikon Kauçuk Yaprak Silikon Rulo Silikon Membran Farklı Gereksinimler için Farklı Kalınlık ve Genişlikte
| Malzeme: | Bakire Silikon |
|---|---|
| Kalite: | Gıda sınıfı |
| Yüzey: | Düz |
Endüstriyel silikon kauçuk plaka 1-6 mm kalınlığında güvenlik camı için
| Malzeme: | Bakire Silikon |
|---|---|
| Renk: | Yarı Saydam, Gri, Siyah, Mavi |
| Yüzey: | Pürüzsüz, Mat, Ölçü Kumaşı |
Gıda sınıfı silikon kauçuk levhası İyi mühürleme performansı Düşük/Yüksek sıcaklıklı yağ ortamları için uygundur
| Malzeme: | %100 bakire silikon |
|---|---|
| Kalite: | Gıda sınıfı |
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı |
Çift İzlenimli Kumaş Yüzeyli ve -60°C ila +260°C Uygulamaları için 10-30 Shore A Sertliğinde Silikon Sünger Kauçuk Levha
| Başvuru: | ütü masasına özel |
|---|---|
| Yüzey: | çift izlenim kumaş |
| Çekme Dayanımı: | 200psi |
3.6m Genişliğinde Dikişsiz Silikon Kauçuk Levha 40-60 Shore A
| Malzeme: | Silikon |
|---|---|
| Renk: | Yarı Saydam, Gri, Siyah, Mavi |
| Yüzey: | Pürüzsüz, Mat, Ölçü Kumaşı |
Mükemmel Hava Direnci ile Sbr Doğal 15mm Yüksek Sıcaklık Kauçuk Mat Levha
| Sıcaklık aralığı: | -35°C - +100°C |
|---|---|
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
| Uzunluk: | 1.0-20m |
Endüstriyel Kullanım İçin Mükemmel Kimyasal Dirençli 12mm Kalınlığında Yüksek Sıcaklık Dayanımlı Hypalon Kauçuk Levha
| Malzeme: | Hipalon Rulosu |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-3,6 m |
| uzama: | %350 |
Bakire Silikon Kauçuk Levha 50 Shore A, 7.5Mpa Çekme Dayanımı
| Malzeme: | Bakire Silikon |
|---|---|
| Kalite: | Orta Yırtılmaya Dayanıklı |
| Yüzey: | pürüzsüz/izlenim kumaşı |
Endüstriyel uygulamalar için yüksek germe dayanıklılığı ve geniş sıcaklık aralığı olan gıda sınıfı doğal kauçuk levhası
| Malzeme: | saf doğal kauçuk veya nr/sbr |
|---|---|
| Kalite: | endüstriyel sınıf, gıda sınıfı |
| Renk: | siyah, beyaz, kahverengi, bej, kırmızı, yeşil vb. |
Endüstriyel Sınıf %100 Orijinal Neopren Kauçuk Levha - Kimyasal Korozyona Dayanıklı Neopren Kaplama
| Malzeme: | %100 bakire neopren veya CR/SBR |
|---|---|
| Kalite: | birinci sınıf, endüstriyel sınıf, ticari sınıf |
| Renk: | Siyah, beyaz, kırmızı, gri vb. |

