Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 304 Ürünler.
Yüksek germe dayanıklılığı 7-12Mpa ve özelleştirilebilir boyut ve renk ile vakum basın laminatörü için dayanıklı silikon kauçuk levha
| Yüzey: | pürüzsüz/pürüzsüz, |
|---|---|
| Güçlendirmek: | 1 katlı kumaş yerleştirin |
| Gerilme Dayanımı: | 7-12Mpa |
Endüstriyel üretim için silikon kauçuk levha ve yırtılmaya dayanıklı özel boyut ve renk 1-5 yıl garanti
| Malzeme: | Bakire Silikon |
|---|---|
| Renk: | yarı saydam renk |
| Yüzey: | Düz |
Şeffaf Şeffaf Silikon Levha Geri Dönüştürülmüş Kauçuk Levhalar 7.5Mpa Çekme Mukavemeti
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Kalite: | Gıda sınıfı |
| Renk: | Şeffaf |
Endüstriyel Conta için 0.5 - 6.0mm X 1.0 - 1.2mm X 10m NBR Diyafram Kauçuk Levha
| Malzeme: | NBR+Kumaş+NBR |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Yüzey: | Düz |
Mükemmel yaşlanma direnci ve özelleştirilebilir kalınlığı olan yüksek sıcaklığa dayanıklı silikon kauçuk plaka
| Uzunluk: | 1-50 m |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -60°C - +260°C(an 300°C) |
| Sertlik: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
Yüksek uzunlukta silikon kauçuk levhası 350%-720% -60°C ila 260°C
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-50m |
| Sıcaklık aralığı: | -60°C - +260°C(an 300°C) |
Silikon kauçuk yaprak rulo 1-50m Uzunluk 0.1-50mm Kalınlık
| Uzunluk: | 1-50m |
|---|---|
| Sertlik: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5 kıyı A |
| Gerilme mukavemeti: | 7,5-12,0Mpa |
0.5mm-10mm Thick High Temperature Rubber Sheet with -60°C~+320°C Range and 1m-2m Width for Industrial Applications
| Sıcaklık aralığı: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.5mm-10mm |
| Başvuru: | Her Türlü Kauçuk Conta, Kauçuk Conta veya Ahşap PVC Vakumlu Laminasyon Makinesi, Çelik Kapı Vakumlu |
Food Grade White Nitrile Rubber Sheet with 70 Shore A Hardness and 300% Elongation for Industrial Use
| Malzeme: | bakire nitril |
|---|---|
| Kalite: | Gıda sınıfı |
| Renk: | Beyaz |
Endüstriyel Nitril Diyaframlı Kauçuk Levha / Kauçuk Conta Malzeme Sayfası
| Malzeme: | Virgin Nitril + EP Kumaş veya Polyester Kumaş |
|---|---|
| Kalite: | Prim sınıfı |
| Renk: | Siyah |

