Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 303 Ürünler.
Ahşap Tahıl Endüstriyel Kauçuk Levha Kauçuk Keçe Döşeme Dökümü Mat, 10-50 mm Kalınlık
| Malzeme: | kauçuk tahıl |
|---|---|
| En iyi renk: | Yeşil, Kırmızı, Mavi, Sarı |
| Alt Renk: | Siyah |
4 mm silikon kauçuk tabakası 60-70 Şore A ısıya dayanıklı endüstriyel sınıf
| Malzeme: | Bakire Silikon |
|---|---|
| Renk: | Gri, Siyah, Mavi |
| Yüzey: | Pürüzsüz veya dokulu |
FDA Grade FKM FKM Levha, Koku Yok Postcured Fluorubber Sheet
| Gerilme mukavemeti: | 6-12Mpa |
|---|---|
| Sertlik: | 60, 70, 80+/-5shore A |
| Uzama: | % 200 |
1.5mm Yüksek Sıcaklıklı Kauçuk Yaprak 60 Kıyısı A 7.5MPa Tensile
| Genişlik: | 1m-2m |
|---|---|
| Gerilme mukavemeti: | 7.5Mpa |
| Yüzey: | Pürüzsüz, Mat, Ölçü Kumaşı |
Yüksek Elastisite ve yoğunluklu PU Bağlantı Örümceği Ağır Görevli Uygulamalar için
| Ürün kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Yağ direnci: | Polar olmayan mineral yağlarla düşük afiniteye sahip yüksek kutuplu polimer bileşiği |
| Yoğunluk: | 1,25 gr/cm3 |
Mavi 2mm 3mm 4mm Yüksek Sıcaklık Silikon Levha Isıya Dayanıklı
| Malzeme: | %100 bakire silikon |
|---|---|
| Kalite: | Gıda sınıfı |
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı |
2mm Silikon Kauçuk Levha 1m-2m Genişlik Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Genişlik: | 1m-2m |
|---|---|
| İsim: | Silikon Kauçuk Levha |
| Asit direnci: | İyi |
Tahıl Endüstriyel Kauçuk Paspas Döşeme 10-50mm X 0.5-1.0m X 0.5-1.0m
| Malzeme: | Tahıl Kauçuk |
|---|---|
| Renk: | Siyah, Yeşil, Mavi, Kırmızı, Sarı |
| Kalınlık: | 10-50mm |
Gıda Sınıfı Silikon Levha 1.5-50mm Kalınlık UV Dayanımlı
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Renk: | yarı saydam renk |
| Yüzey: | Düz |
Gıda Sınıfı Silikon Şeffaf Levha / Şeffaf Silikon Film 0.1 - 1.5mm Kalınlık
| Malzeme: | Bakire Silikon |
|---|---|
| Kalite: | Gıda sınıfı |
| Renk: | Yüksek Şeffaf Renk |

