Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 303 Ürünler.
Endüstriyel kullanım için yüksek sıcaklığa ve asit alkaliye dayanıklılıklı EPDM kauçuk plağı
| Malzeme: | Virgin Hypalon veya CSM/EPDM |
|---|---|
| Kalite: | Ticari sınıf, endüstriyel sınıf, premium sınıf |
| Renk: | Siyah, beyaz, kırmızı, gri |
Süper Geniş 3600mm Genişlik Yiyecek Kaliteli Silikon Kauçuk Yaprak 260°C'ye kadar ısıya dayanıklı
| Yüzey: | pürüzsüz/pürüzsüz, |
|---|---|
| Gerilme Dayanımı: | 7-12Mpa |
| Sertlik: | 40,50,60,70,80+/-5shore a |
Bakire Silikon Kauçuk Levha 0.1-0.8mm x 0.5m x 50m, 7.5Mpa Çekme Dayanımı
| Malzeme: | Bakire Silikon |
|---|---|
| Kalite: | Orta Yırtılmaya Dayanıklı |
| Yüzey: | Düz |
Açık Hücre Silikon Sünger Kauçuk Levha 1m Genişlik 10m Uzunluk
| Malzeme: | bakire silikon kauçuk |
|---|---|
| Hücre: | açık hücre |
| Yüzey: | kesme balonları |
0.1-1.0 mm Şeffaf Silikon Kauçuk Yaprak 50m Roll 40-70 Kıyısı A
| Kalınlık: | 0.1-1.0mm |
|---|---|
| Genişlik: | 0.5-1.0m |
| Uzunluk: | 50, 100m |
Silikon Levha, Silikon Kaplama, Silikon Membran, Silikon Rulolar, Vakum Laminasyon için Silikon Kauçuk Levha
| Yüzey: | ölçü kumaşı, bir tarafı kumlu veya çift taraflı |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| Kalite: | kokusuz yemek notu |
Kaba Yüzey Silikon Kauçuk Yaprak 60 Kıyısı A 1m Genişliği
| En iyi malzeme: | Pürüzlü Yüzeyli Bakire Silikon |
|---|---|
| Alt: | Destek Yapıştırıcı 3M |
| Renk: | Yarı Saydam, Siyah, Beyaz, Gri, Kırmızı |
Yumuşak / Kumlu Yüzey Silikon Kauçuk Yaprak 1.25-1.50g/cm3 yoğunluk 1.0mm-6.0mm kalınlık
| Malzeme: | Bakire Silikon |
|---|---|
| Renk: | koyu kırmızı renk |
| Yüzey: | Düz |
Yüksek Yırtılma Direncine ve Pürüzsüz Yüzeye Sahip Şeffaf Gıda Sınıfı Silikon Kauçuk Levha
| Malzeme: | %100 işlenmemiş silikon kauçuk |
|---|---|
| Seviye: | kokusuz gıda sınıfı |
| Kalite: | orta yırtılma direnci |
Silikon Sünger Kauçuk Yaprak 10-40 Kıyısı 1-50 mm Kalınlığı
| Malzeme: | Silikon Köpük |
|---|---|
| Hücre: | hücreyi kapat |
| Yüzey: | Pürüzsüz veya kumaş dokulu |

