Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 287 Ürünler.
1 - 10mm x 1 - 1.5m x 10m Silikon Köpük Levha, Silikon Sünger Levha Destek Yapıştırıcı 3M Gule
| Tepe: | izlenim kumaş |
|---|---|
| Alt: | yapıştırıcı 3M yapıştırıcı |
| Hücre: | hücreyi kapat |
Endüstriyel Sızdırmazlıklar için Ekstrüde Silikon Sünger Kordon 10-30 Shore A
| Üretilmiş: | Ekstrüde |
|---|---|
| Renk: | Koyu Kırmızı, Süt Beyazı, Gri, Siyah |
| Yüzey: | Pürüzsüz Shin |
Gıda Sınıfı CNC İşleme Çeşitli Hassas Sealler Endüstriyel Conta için PTFE Conta
| Malzeme: | %100 bakire PTFE |
|---|---|
| Kalite: | Gıda Sınıfı |
| Yüzey: | Düz |
Endüstriyel İhtiyaçlar ve Talepleri İçin Polirutan Örümcek Çekim Gücü 8-55Mpa
| Ürün Kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Çekim Gücü: | 8-55Mpa |
| Sertlik: | 70-98 kıyı bir |
Endüstriyel uygulamalar için 1.0-20m uzunluğunda 35 sertlik kauçuk kaplama
| uzama: | %170 - %760 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı: | -35°C - +85°C |
| Ozon Direnci: | Harika |
FKM Kauçuk Levha, FPM Kauçuk Levha, Florlu Kauçuk Levha, FKM Kauçuk Levha, Endüstriyel Kauçuk Levha
| Malzeme: | Bakire Fluorubber |
|---|---|
| Renk: | Siyah, Yeşil, Kırmızı, Beyaz |
| Yüzey: | Düz |
4mm Yüksek Sıcaklık Silikon Levha 7MPa Çekme Dayanımı ≤%25 Sıkıştırma
| Genişlik: | 1m-2m |
|---|---|
| Sıkıştırma seti: | ≤25% |
| Uzunluk: | 1m-20m |
Sıcaklık aralığı -35°C 85°C Mükemmel hava dayanıklılığı ile Endüstriyel kauçuk
| Kalınlık: | 0,5-100,0 mm |
|---|---|
| Ozon Direnci: | Harika |
| Hava Şartlarına Direnç: | Harika |
Endüstriyel Uygulamalar için Mükemmel Ozon ve Hava Koşullarına Dayanıklı Kauçuk Levha
| Uzunluk: | 1.0-20m |
|---|---|
| Ozon Direnci: | Harika |
| Hava Şartlarına Direnç: | Harika |
Endüstriyel Kullanım İçin Siyah 2mm Dayanıklı Köpük Epdm Sünger Levha
| yoğunluk: | 0,7 gr/cm3 |
|---|---|
| Genişliği: | 1m |
| Malzeme: | EPDM |

