Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 286 Ürünler.
Kırmızı, Siyah, Şeffaf Renk Sıcaklığa dayanıklı Silikon Kauçuk Yaprak Yumuşak
| Yaşlanma Direnci: | Harika |
|---|---|
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
| Çekme Dayanımı: | 7,5-12,0Mpa |
Asit Direnci Köprü Rulmanları İçin 2Mpa Endüstriyel SBR Kauçuk Levha
| Malzeme: | SBR'yi geri almak |
|---|---|
| Kalite: | Sanayi sınıfı |
| Renk: | Siyah |
Silikon Kauçuk Yaprakları, Sızdırma ve yalıtım uygulamaları için mükemmel bir malzeme
| Kalınlık: | 0.2mm-50mm |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| Gözyaşı gücü: | 25-50 N/mm |
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha 1m-20m Uzunluk, -60°C ila +320°C
| Sıcaklık aralığı: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Sokmak: | 1PLY Cam Elyaf veya Aramid Kumaşı Güçlendirin |
| Gözyaşı gücü: | 20-25 N/mm |
Silikon Kauçuk Yaprak Yüksek Sıcaklık ve Kimyasal Direnci İçin Mükemmel Seçim
| Sıcaklık aralığı: | -60°C~+200°C |
|---|---|
| Gözyaşı gücü: | 20-30N/mm |
| Gerilme mukavemeti: | 3-6MPa |
Endüstriyel Uygulamalar için Yüksek Tensile Gücü Silikon Kauçuk Yaprak
| İsim: | Silikon Kauçuk Levha |
|---|---|
| Uzama: | %200-400 |
| Kalınlık: | 0.5mm-50mm |
Endüstriyel uygulamalar için Ul94-V0 derecelendirmesi ile yüksek sertlik 2 mm kalınlığında silikon kauçuk levhası
| Sıcaklık aralığı: | -60 ℃ -300 ℃ |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| Sertlik: | 20-80 Sahil A |
0.5-100.0mm Kalınlığı SBR Baskı Kumaş Yüzeyi için Kauçuk Yaprak
| ekleme: | 1-3PLY pamuk, polyester, EP kumaş veya tel örgü SS201, SS304, SS316'yı güçlendirin ve ekleyin |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5-100,0 mm |
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
Silikon Kauçuk Yaprak Esnek ve Aşırı Sıcaklıklara ve Kimyasallara Dirençli
| Ozon Direnci: | Harika |
|---|---|
| Yaşlanma Direnci: | Harika |
| Kalınlık: | 1.0mm-6.0mm |
% 100 Virgin Butyl Kauçuk Levha / Endüstriyel Kauçuk Levha Askıdaki Contalar İçin
| Malzeme: | bakire bütil kauçuk |
|---|---|
| Kalite: | endüstriyel sınıf, birinci sınıf |
| Renk: | Siyah, beyaz, kırmızı, gri vb. |

