Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 286 Ürünler.
Genişliği 0.1-3.6m Doğal kauçuk levhası yoğunluğu 1.20-1.40g/cm3
| yoğunluk: | 1,20-1,40 gr/cm3 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
| Kalınlığı: | 0,5-100,0 mm |
0.1-3.6m Genişliği Endüstriyel Uygulamalar İçin Kırmızı Renkli NBR Kauçuk Yaprak
| Ürün Kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Genişliği: | 0,1-3,6 m |
| Renk: | siyah, beyaz, kırmızı, gri vb. |
SS316 eklenmesi ile mükemmel yaşlanmaya dayanıklı kauçuk levha
| yoğunluk: | 1,4 gr/cm3 |
|---|---|
| Çekim Gücü: | 2-24Mpa |
| Ürün Kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
NBR Kauçuk Yaprak Kara Renkli Ek 1 PLY Kumaş
| Çalışma sıcaklığı: | -30 ° C - +100 ° C |
|---|---|
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
| Sertlik: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
Uzun ömürlü kauçuk yaprak Kemiklere ve hava koşullarına karşı mükemmel dayanıklılık
| Malzeme: | Doğal kauçuk |
|---|---|
| Kimyasal Direnç: | Harika |
| Sertlik: | 35, 40, 50, 60, 70, 80, 90+/-5shore A |
Kimyasal / Hava Direnci 10mm Doğal Kauçuk Levha -35°C - +85°C
| Kalınlık: | 0,5-100,0 mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 1.0-20m |
| Renk: | siyah, beyaz, kahverengi, bej, kırmızı, yeşil vb. |
Üstün mühürlenme ve yalıtım için silikon kauçuk levhasına yükselt
| Yırtılma Dayanımı: | 26-42N/mm |
|---|---|
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
| Malzeme: | silikon kauçuk |
Çeşitli Endüstriyel Kullanımlar için Esnek ve Sabit Silikon Kauçuk Yaprak
| Çekme Dayanımı: | 7,5-12,0Mpa |
|---|---|
| Malzeme: | silikon kauçuk |
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
Silikon Kauçuk Yaprakları Endüstriyel için Üstün Performans ve Uzun Süren Dayanıklılık
| Sertlik: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
|---|---|
| Malzeme: | silikon kauçuk |
| Çekme Dayanımı: | 7,5-12,0Mpa |
Endüstriyel uygulamalarınız için rekabetçi fiyatlarla en iyi silikon kauçuk levhasını bulun
| Özgül Ağırlık: | 1,25-1,50g/cm3 |
|---|---|
| Yaşlanma Direnci: | Harika |
| Uzunluk: | 1-50 m |

