Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 286 Ürünler.
Düz Yüzey Endüstriyel FKM Kauçuk Levha Sertliği 60, 70, 80+ / - 5 Shore A
| Malzeme: | bakire FKM lastik |
|---|---|
| Kalite: | prim notu, ekonomik notu, ticari notu |
| Renk: | Siyah, beyaz, kırmızı, yeşil vs. |
Endüstriyel ve gıda uygulamaları için özel kalınlıkta esnek ve dayanıklı silikon kauçuk levhası
| Malzeme: | %100 bakire silikon |
|---|---|
| Kalite: | Gıda sınıfı |
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı |
Gıda Sınıfı Silikon Kauçuk Levha 1-4mm Kalınlık, 7.5-12Mpa Çekme Dayanımı
| Malzeme: | %100 bakire silikon |
|---|---|
| Kalite: | gıda sınıfı |
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı |
1 mm Yüksek Sıcaklıklı Silikon Kauçuk Yaprak -40 ila +220°C
| Ürün adı: | Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha |
|---|---|
| Uzama: | ≥350% |
| Sıkıştırma seti: | ≤25% |
1.5mm FKM Kauçuk Yaprak 10m Uzunluk Yüksek Sıcaklığa Dirençli -50°C - +250°C
| Yüzey: | Pürüzsüz, Ölçü Kumaşı |
|---|---|
| Sıkıştırma seti: | ≤% 15 |
| İsim: | FKM Kauçuk Yaprak, Fluor Kauçuk Yaprak, FKM Yaprak, FPM Yaprak |
Aşırı sıcaklık ortamları için ısıya dayanıklı silikon kauçuk plaka
| Kalınlık: | 0.2mm-50mm |
|---|---|
| Özgül ağırlık: | 1.5g/cm3 |
| Sertlik: | 20-80 Sahil A |
High Temperature Rubber Sheet with 1PLY Glassfiber Or Aramid Fabric Reinforce for Industrial Use with Tensile Strength 5-9MPa and Temperature Range -60°C~+320°C
| Yüzey: | Pürüzsüz, Ölçü Kumaşı |
|---|---|
| Sertlik: | 75 ± 5 kıyı a |
| Uzunluk: | 10m-20m |
High Temperature Rubber Sheet with Compression Set ≤15% and Tensile Strength 5-9MPa for Extreme Temperature Range -60°C to +320°C
| Uzunluk: | 10m-20m |
|---|---|
| Sıkıştırma seti: | ≤% 15 |
| Gerilme mukavemeti: | 5-9MPa |
PVC Vakumlu Laminasyon Presleri için Yüksek Esneklik Endüstriyel Kauçuk Levha
| Malzeme: | %100 işlenmemiş doğal kauçuk |
|---|---|
| Kalite: | Sanayi sınıfı |
| Renk: | kırmızı, siyah, beyaz, kahverengi, bej, yeşil vb. |
Tampon Halka ve Contalar İçin Pürüzsüz / Kumaş İşaretli Endüstriyel Geri Kazanım Kauçuk Levha
| Malzeme: | SBR'yi geri almak |
|---|---|
| Kalite: | Endüstriyel sınıf |
| Renk: | siyah |

