Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ industrial rubber sheet ] eşleşme 287 Ürünler.
Ozon tabakasına dayanıklı, endüstriyel kauçuksuz, kokusuz, Yoğunluk 1.5g / cm3
| Kalite: | Sanayi sınıfı |
|---|---|
| Renk: | siyah, beyaz, kırmızı, gri vb. |
| Gerilme mukavemeti: | 4-8Mpa |
Yağa Dayanıklı FKM Endüstriyel Kauçuk Levha, Kalınlık 0.5 - 20.0mm
| Malzeme: | Bakire FKM Kauçuk |
|---|---|
| Kalite: | Premium Sınıf, Ekonomik Sınıf, Ticari Sınıf |
| Renk: | Siyah, beyaz, kırmızı, yeşil vb. |
2MPa Siyah Renkli Silikon Kauçuk Levha / SBR Kauçuk Levha Endüstriyel Sınıf
| Malzeme: | SBR'yi geri almak |
|---|---|
| Kalite: | endüstriyel sınıf |
| Renk: | Siyah |
1-2m Yüksek Sıcaklıklı Silikon Kauçuk Yaprak 50-60 Kıyısı A
| Malzeme: | Silikon |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Sertlik: | 50-60 Sahil A |
FKM Kauçuk Yaprak 0.5mm-10mm Kalınlığı 200°C-300°C Sıcaklık Direnci
| Sokmak: | 1PLY Cam Elyaf veya Aramid Kumaşı Güçlendirin |
|---|---|
| İsim: | FKM Kauçuk Yaprak, Fluor Kauçuk Yaprak, FKM Yaprak, FPM Yaprak |
| Uzunluk: | 1m-20m |
Silikon Kauçuk Yaprak Performans için nihai mühürleme ve yalıtım çözümü
| Özgül Ağırlık: | 1.25g/cm3 |
|---|---|
| Malzeme: | silikon kauçuk |
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Siyah, Kırmızı, Mavi vb. |
26-42N/mm yırtma dayanıklılığı olan silikon kauçuk levhası 2 mm
| Sıcaklık aralığı: | -60°C - +260°C(an 300°C) |
|---|---|
| Gözyaşı gücü: | 26-42 N/mm |
| Özgül ağırlık: | 1,25-1,50g/cm3 |
High Temperature FKM Rubber Sheet Reinforced with 1PLY Glassfiber or Aramid Fabric for Industrial Applications with 0.5mm-10mm Thickness and Tear Strength ≥25N/mm
| Yağ direnci: | İyi |
|---|---|
| Malzeme: | Florubber, FKM, FPM, Viton |
| Sokmak: | 1PLY Cam Elyaf veya Aramid Kumaşı Güçlendirin |
Durable High Temperature Rubber Sheet with Compression Set ≤15% and Tensile Strength 5-9MPa for Industrial Applications
| Gerilme mukavemeti: | 5-9MPa |
|---|---|
| Gözyaşı gücü: | ≥25N/mm |
| Uzama: | ≥200 |
Yüksek Performanslı 16Mpa Endüstriyel vulkanize Kauçuk Levha Genişliği 0,1 - 3,6 m
| Malzeme: | bakire neopren |
|---|---|
| Kalite: | Prim sınıfı |
| Renk: | siyah, beyaz, kırmızı, gri vb. |

