Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ thick plastic sheets ] eşleşme 108 Ürünler.
52Mpa Çekme Dayanımına ve 5KJ/m² Darbe Dayanımına Sahip Mat PVC Plastik Levha - Dayanıklılık için UV Stabilizeli
| Malzeme: | %100 bakire PVC malzeme |
|---|---|
| Renk: | şeffaf, beyaz, sarı, mavi |
| Çekme Dayanımı: | 52Mpa |
% 100 Virgin Naylon PA6 Malzemesi ile Renkli Plastik Levha Dökme veya Verme
| Malzeme: | %100 bakire naylon PA6 malzeme |
|---|---|
| Renk: | fildişi, mavi, siyah, yeşil |
| Çekme Dayanımı: | 90Mpa |
Dayanıklı 100% bakire PVC plastik levha, 52Mpa germe dayanıklılığı ve 5KJ/m2 darbe direnci
| Malzeme: | %100 bakire PVC malzeme |
|---|---|
| Renk: | şeffaf, beyaz, sarı, mavi |
| Çekme Dayanımı: | 52Mpa |
70shore A Renkli Plastik Sac Genişletme PTFE Sayfası İlaç, Kimyasal olarak
| Malzeme: | PTFE'yi genişletin |
|---|---|
| Kalite: | Kokusuz Gıda Derecesi |
| Renk: | Beyaz |
HDPE Plastik Yaprak 1-50m Uzunluk, UV ve Çizik Direnci
| UV Dayanımı: | Evet |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-50 m |
| Üretmek: | çıkarmak |
Rekabetçi Plastik Malzeme Ekstrüde Üretimi için LDPE Yaprak
| UV direnci: | Evet |
|---|---|
| Renk: | Çeşitli renkler mevcut |
| Sıkıştırma gücü: | 138Mpa |
Derlin / POM Sayfası 60 x 600 x 1200mm / Beyaz Translucent Plastik Levha
| Malzeme: | %100 işlenmemiş POM malzemesi |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah |
| Gerilme mukavemeti: | 62Mpa |
Yüksek Darbe Dayanımı Renkli Plastik Levha 1 - 200mm, Endüstriyel Plastik Tabaka
| Malzeme: | %100 bakir UHMWPE |
|---|---|
| Moleküler: | 2-6 milyon |
| Kalınlık: | 1-200mm |
Kalıplı veya Vuruşlu PTFE Levha, Pas önleyici PTFE Plastik Plaka Conta / Conta için
| Malzeme: | %100 işlenmemiş PTFE malzeme |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Siyah |
| Gerilme mukavemeti: | 20-30Mpa |
Hafif İnce PE / HDPE / UHMWPE Renkli Plastik Levha / Panel / Panel
| Malzeme: | %100 bakir HDPE, UHMWPE |
|---|---|
| Renk: | beyaz, sarı, yeşil |
| Kalınlık: | 1-200mm |

