Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ thick plastic sheets ] eşleşme 108 Ürünler.
T0.5-2.0mm NBR Kauçuk Levha Siyah Renk Ekleme 1 Kat Kumaş
| Çalışma Sıcaklığı: | -30 ° C - +100 ° C |
|---|---|
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
| Sertlik: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
Endüstriyel sınıf NBR/SBR 250%-380% Uzunluklu Bakire Kauçuk
| Yalıtım Kalitesi: | B1, B2 notu |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Kauçuk-plastik sünger malzemesi |
| Yalıtım rengi: | Siyah |
Endüstriyel İhtiyaçlar İçin Mükemmel Yaşlanma Direnci Hipalon Yaprak
| Çekme Dayanımı: | 2-24MPA |
|---|---|
| Uzama: | %350 |
| Uzunluk: | 1.0-20m |
Silikon Kauçuk Yaprak Yüksek Sıcaklık ve Kimyasal Direnci İçin Mükemmel Seçim
| Sıcaklık aralığı: | -60°C~+200°C |
|---|---|
| Gözyaşı gücü: | 20-30N/mm |
| Gerilme mukavemeti: | 3-6MPa |
Mükemmel Yaşlanma ve Ozon Direncine Sahip Yüksek Performanslı Silikon Kauçuk Levha, 1-50m Uzunluklarında Mevcuttur
| Uzunluk: | 1-50 m |
|---|---|
| Kalınlık: | 1 mm |
| Malzeme: | Silikon Kauçuk |
90Mpa germe dayanıklılığı ve 155Mpa bükme dayanıklılığı olan Virgin Nylon PA6 PA66 levhası
| Malzeme: | işlenmemiş naylon PA6, PA66 |
|---|---|
| Renk: | beyaz, mavi, siyah vb. |
| Yüzey: | pürüzsüz/pürüzsüz |
Kapalı Hücre Kalınlığı 1-50mm Epdm Sünger Levha Pürüzsüz Yüzey
| Uzunluk: | 1000mm-3000mm |
|---|---|
| İsim: | Epdm Sünger Levha |
| Sertlik: | 10-30 kıyı A |
400%-650% Uzun süreli aşınma dayanıklılığı için uzantılı endüstriyel kauçuk levhası
| Yoğunluk: | 1.25g/cm3 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 8-55Mpa |
| Ürün Kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
0.1-3.6m Genişliği Endüstriyel Uygulamalar İçin Kırmızı Renkli NBR Kauçuk Yaprak
| Ürün Kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Genişliği: | 0,1-3,6 m |
| Renk: | siyah, beyaz, kırmızı, gri vb. |
Mükemmel yaşlanma direnci için 350% uzunluklu endüstriyel kauçuk levhası 0.1-2.0m genişlik
| Ozon Direnci: | Harika |
|---|---|
| Renk: | Siyah, kırmızı, beyaz, gri vb. |
| Malzeme: | Bakir hipalon veya hipalon+EPDM |

