Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ thick plastic sheets ] eşleşme 108 Ürünler.
Gıda Sınıfı Silikon Kauçuk Levha 1mm Kalınlık 10m Uzunluk
| Malzeme: | plastik+silikon |
|---|---|
| Kalite: | gıda sınıfı |
| Renk: | Kırmızı, Beyaz, Siyah, Mavi vb. |
4mm Yüksek Sıcaklık Silikon Levha 7MPa Çekme Dayanımı ≤%25 Sıkıştırma
| Genişlik: | 1m-2m |
|---|---|
| Sıkıştırma seti: | ≤25% |
| Uzunluk: | 1m-20m |
Silikon Kauçuk Levha 0.5mm-50mm Kalınlık -60°C ila 260°C
| Yaşlanma direnci: | Harika |
|---|---|
| Gözyaşı gücü: | 13-25 N/mm |
| Özgül ağırlık: | 1,2-1,25 gr/cm3 |
Aşırı sıcaklık ortamları için ısıya dayanıklı silikon kauçuk plaka
| Kalınlık: | 0.2mm-50mm |
|---|---|
| Özgül Ağırlık: | 1.5g/cm3 |
| Sertlik: | 20-80 Sahil A |
Mükemmel Yaşlanma Direncine ve Yüksek Yırtılma Mukavemetine Sahip Sıcaklığa Dayanıklı Silikon Kauçuk Levha
| Yaşlanma Direnci: | Harika |
|---|---|
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
| Çekme Dayanımı: | 7,5-12,0Mpa |
Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Silikon Kauçuk Levha, Özelleştirilebilir Kalınlık ve Mükemmel Hava Direnci
| Çekme Dayanımı: | 7,5-12,0Mpa |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon Kauçuk |
| Genişlik: | 0,1-3,6 m |
Kalınlık 30mm Sert Pvc Levha
| Malzeme: | % 100 bakire PVC malzeme |
|---|---|
| renk: | şeffaf, beyaz, sarı, mavi |
| Gerilme direnci: | 52Mpa |
0.5mm-50mm Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk Levha %300 Uzama Siyah
| Başvuru: | Her Türlü Kauçuk Conta, Kauçuk Conta veya Ahşap PVC Vakumlu Laminasyon Makinesi, Çelik Kapı Vakumlu |
|---|---|
| Renk: | Yarı Saydam, Beyaz, Kırmızı, Siyah, Gri |
| Gözyaşı gücü: | ≥26N/mm |
Ahşap PVC laminatörü için silikon kauçuk levha 100% bakire malzeme yüksek sıcaklığa ve yırtılmaya dayanıklı
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Seviye: | Sanayi sınıfı |
| Kalite: | Üst |
Bakire Silikon Kauçuk Levha 50 Shore A, 7.5Mpa Çekme Dayanımı
| Malzeme: | Bakire Silikon |
|---|---|
| Kalite: | Orta yırtılmaya dayanıklı |
| Yüzey: | pürüzsüz/izlenim kumaşı |

