Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ thick plastic sheets ] eşleşme 108 Ürünler.
350% uzunluklu endüstriyel kauçuk levhası, düz yüzey 1.0-20m uzunluğunda
| Ürün Kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Genişlik: | 0.1-2.0m |
| Kimyasal Direnç: | Harika |
Silikon Kauçuk Yaprakları, Sızdırma ve yalıtım uygulamaları için mükemmel bir malzeme
| Kalınlık: | 0.2mm-50mm |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| Gözyaşı gücü: | 25-50 N/mm |
FKM Kauçuk Levha 1-2m Genişlik, 0.5-10mm Kalınlık, 320°C Isıya Dayanıklı
| Sıkıştırma seti: | ≤% 15 |
|---|---|
| Gözyaşı gücü: | ≥25N/mm |
| Sokmak: | 1PLY Cam Elyaf veya Aramid Kumaşı Güçlendirin |
1.5mm FKM Kauçuk Yaprak 10m Uzunluk Yüksek Sıcaklığa Dirençli -50°C - +250°C
| Yüzey: | Pürüzsüz, Ölçü Kumaşı |
|---|---|
| Sıkıştırma seti: | ≤% 15 |
| İsim: | FKM Kauçuk Yaprak, Fluor Kauçuk Yaprak, FKM Yaprak, FPM Yaprak |
FKM Kauçuk Yaprak 0.5mm-10mm Kalınlığı 200°C-300°C Sıcaklık Direnci
| Sokmak: | 1PLY Cam Elyaf veya Aramid Kumaşı Güçlendirin |
|---|---|
| İsim: | FKM Kauçuk Yaprak, Fluor Kauçuk Yaprak, FKM Yaprak, FPM Yaprak |
| Uzunluk: | 1m-20m |
Virgin NBR Kauçuk Endüstriyel Kauçuk Yaprak Ekleme Kumaşı
| Kalite: | endüstriyel sınıf, gıda sınıfı |
|---|---|
| Sertlik: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
| Yalıtım malzemesi: | Kauçuk-plastik sünger malzemesi |
SS316 eklenmesi ile mükemmel yaşlanmaya dayanıklı kauçuk levha
| Yoğunluk: | 1,4 gr/cm3 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 2-24MPA |
| Ürün Kategorisi: | Endüstriyel Kauçuk Levha |
Endüstriyel Uygulamalara Yönelik Aşırı Sıcaklıklara ve Kimyasallara Dayanıklı Esnek Silikon Kauçuk Levha
| Ozon Direnci: | Harika |
|---|---|
| Yaşlanma Direnci: | Harika |
| Kalınlık: | 1.0mm-6.0mm |
10 Shore A Süper Yumuşak Şeffaf Silikon Kauçuk Levha Endüstriyel ve Tıbbi Uygulamalar için
| Malzeme: | PET+sıvı silikon+PET |
|---|---|
| Sertlik: | 30-90 kıyı |
| Renk: | Net renk |
Gıda Kaliteli Silikon Kauçuk Yaprak 0.1-50 mm Kalınlık Sıcaklığa Dirençli 220°C
| Malzeme: | plastik+silikon+PET |
|---|---|
| Kalite: | gıda sınıfı |
| Renk: | Yarı Saydam, Siyah, Beyaz, Kırmızı |

