Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ thick plastic sheets ] eşleşme 108 Ürünler.
0.1-1.0 mm Şeffaf Silikon Kauçuk Yaprak 50m Roll 40-70 Kıyısı A
| Kalınlık: | 0.1-1.0mm |
|---|---|
| Genişlik: | 0.5-1.0m |
| Uzunluk: | 50, 100m |
Yumuşak yüzeyli endüstriyel kauçuk levhası 1-3PLY pamuk ekimi ve siyah yalıtımla
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C - +100°C |
|---|---|
| Genişliği: | 0,1-3,6 m |
| Kalınlığı: | 0,5-100,0 mm |
SBR Levha SBR Kaplama SBR Rulo SBR Conta SBR Kauçuk Levha Kalınlığı 0.5 - 50mm
| Malzeme: | SBR, NR/SBR |
|---|---|
| Renk: | Siyah, beyaz, kırmızı, gri vb. |
| Yüzey: | Pürüzsüz veya izlenim kumaşı |
Neopren Levha Neopren Kaplama Neopren Rulo Neopren Conta Neopren Kauçuk Levha Kalınlığı 0.5 - 50mm
| Malzeme: | CR, CR/SBR |
|---|---|
| Renk: | Siyah, beyaz, kırmızı, gri vb. |
| Yüzey: | Pürüzsüz veya izlenim kumaşı |
Armaflex İzolasyon Eşdeğeri İzolasyon Kauçuk Sünger Sayfası Klima İçin
| Malzeme: | NBR+PVC sünger |
|---|---|
| Kalite: | yangına dayanıklı B0, B1 |
| Renk: | Siyah |
Ahşap Tahıl Endüstriyel Kauçuk Levha Kauçuk Keçe Döşeme Dökümü Mat, 10-50 mm Kalınlık
| Malzeme: | kauçuk tahıl |
|---|---|
| En iyi renk: | Yeşil, Kırmızı, Mavi, Sarı |
| Alt Renk: | Siyah |
Endüstriyel Kullanım İçin Siyah 2mm Dayanıklı Köpük Epdm Sünger Levha
| Yoğunluk: | 0,7 gr/cm3 |
|---|---|
| Genişlik: | 1 m |
| Malzeme: | EPDM |
Kırmızı Endüstriyel Kauçuk Levha Üstü Yuvarlak Düğme, Alttan Baskı Kumaş Kaymaz
| Malzeme: | işlenmemiş SBR veya geri kazanılmış SBR malzemesi |
|---|---|
| Kalite: | birinci sınıf, ticari sınıf |
| Renk: | siyah, gri, kırmızı, mavi, yeşil vb. |
Endüstriyel Kullanım İçin Mükemmel Kimyasal Dirençli 12mm Kalınlığında Yüksek Sıcaklık Dayanımlı Hypalon Kauçuk Levha
| Malzeme: | Hipalon Rulosu |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-3,6 m |
| Uzama: | %350 |
Kırmızı Silikon Kauçuk Levha 3mm Kalınlık Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Yağ direnci: | Harika |
|---|---|
| Sertlik: | 40-70 Sahil A |
| Sıkıştırma seti: | ≤25% |

