Tüm ürünler
-
Endüstriyel Kauçuk Levha
-
Silikon lastik levha
-
Yüksek Sıcaklık Kauçuk Levha
-
Silikon Boru Ekstrüzyonu
-
Silikon Kauçuk Yıkayıcılar
-
Poliüretan Kaplin
-
PTFE ambalaj
-
PTFE conta bandı
-
PTFE Kaplı Fiberglas Kumaş
-
PTFE Mesh
-
PTFE boru
-
Kauçuk Şok Dirsekleri
-
Renkli Plastik Levha
-
Naylon Plastik Çubuk
-
Yağ geçirmez kağıt
-
EPDM Köpük Levha
-
PVC Konveyör Bant
-
Endüstriyel yağ mührü
-
PTFE kesicisi
anahtar kelimeler [ thick plastic sheets ] eşleşme 108 Ürünler.
Mükemmel yaşlanma direnci ve özelleştirilebilir kalınlığı olan yüksek sıcaklığa dayanıklı silikon kauçuk plaka
| Uzunluk: | 1-50 m |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı: | -60°C - +260°C(an 300°C) |
| Sertlik: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
0.5-100.0mm Kalınlığında Mükemmel Ozon ve Hava Koşullarına Dayanıklı Neopren Endüstriyel Kauçuk Levha
| Uzunluk: | 1.0-20m |
|---|---|
| Ozon Direnci: | Harika |
| Hava Şartlarına Direnç: | Harika |
20-30Mpa germe dayanıklılığı ve -180°C'den +260°C'ye sıcaklığa dirençli, beyaz veya siyah PTFE levhası
| Malzeme: | bakire PTFE |
|---|---|
| Kalite: | Prim sınıfı |
| Renk: | Beyaz, Siyah |
1PLY Kumaş Takmak İçin Güçlendirilmiş Koyu Kırmızı Isıya Dayanıklı Silikon Kauçuk Levha Ruloları
| Malzeme: | silikon+KAT+silikon |
|---|---|
| KAT malzemesi: | aramid kumaş veya cam elyaf kumaş |
| Renk: | koyu kırmızı renk |
Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk Levha 1-50mm Kalınlık -60 ila 260C
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Renk: | Yarı Saydam, Kırmızı, Siyah, Beyaz, Gri |
| Yüzey: | pürüzsüz, izlenim, mat |
Yaşlanma Karşıtı 20-30 Shore A Epdm Köpük Levha 1-50mm X 1m X 2m
| Malzeme: | EPDM Sünger, EPDM Köpük |
|---|---|
| Hücre: | hücreyi kapat |
| Renk: | Beyaz, Siyah |
1-50mm X 1m X 2m Epdm Köpük Levha Beyaz Renk Suya Dayanıklı
| Malzeme: | EPDM Sünger, EPDM Köpük |
|---|---|
| Hücre: | hücreyi kapat |
| Renk: | Beyaz, Siyah |
7MPa Yüksek Sıcaklıklı Silikon Kauçuk Yaprak 1m-2m Genişlik
| Genişlik: | 1m-2m |
|---|---|
| Asit direnci: | İyi |
| Sıkıştırma seti: | ≤25% |
Presicion Plastik Dişli Parçaları POM, naylon, PE, PVC, PP Malzeme Tarafından Yapılmıştır
| Malzeme: | her türlü POM, naylon, PE, PVC vb. |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, Gri, Siyah |
| Üretmek: | CNC Makinesi |
Endüstriyel Kullanım İçin Isı Yalıtımlı ve Kaydırmaz Tabanlı %100 Orijinal PVC Rulo Levha
| Renk: | Sarı, Kırmızı, Mavi, Kahverengi, Siyah, Gri, Beyaz |
|---|---|
| TEPE: | PVC bobin |
| Alt: | kaymaz destek |

